AvriL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AvriL

En Büyük AvriL Fan CluBu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri

3 posters
YazarMesaj
avril_özce
Moderatör
Moderatör
avril_özce

avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri Empty
MesajKonu: avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri   avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri EmptyPaz Nis. 27, 2008 8:43 am

ADI:Avril Ramona Lavigne
DOĞUM TARİHİ:27.09.1984
DOĞUM YERİ:CANADA
BOY:1.57
GÖZ:Mavi
SAÇ:her zaman değiştiriyor ama son hali sarı

Yaşadığı Yer:Toronto

Nasıl Besleniyor? : "Genellikle sağlıklı beslenmek için yediklerime dikkat ediyorum.Vejeteryan bir beslenme biçimim var."

Stili : "Siyah dışında bir renkte giyinmekten hoşlanmıyorum.Dickies,E.C Star gibi markaları,siyah pantolonları ve büyük metal işlemeli kemerleri seviyorum."

Favori Makyaj Ürünleri : "Benim her zaman kullandığım güzellik ürünlerinin markası ChapStick.Alexis Vogel'in eyeliner'ını da seviyorum." Avril ilgi çekici bir makyaj yapmak isterse,Jet'in Prescriptives eyeliner'ını,Asher'ın Delux rujunu kullanıyormuş.

Nasıl Spor Yapıyor? : "Koşmayı çok seviyorum.Otelde kaldığım zamanlarda jimnastik yapmam pek mümkün olmuyor.Her gün benim için birbirinden çok farklı ve hareketli.Bu neenle bir egzersiz planına uymam çok zor"diyor
AvriLcı-sLn
Admin
Admin
AvriLcı-sLn

MesajKonu: Geri: avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri   avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri EmptyPaz Nis. 27, 2008 1:49 pm

ay saoL asgom çok tşk Very Happy
http://gruphepsifanclub.hooxs.com
avril_özce
Moderatör
Moderatör
avril_özce

MesajKonu: Geri: avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri   avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri EmptyPtsi Nis. 28, 2008 10:54 am

önemsiz
**cemremre**
Süper Mod.
Süper Mod.
**cemremre**

MesajKonu: Geri: avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri   avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 2:18 pm

neden önemsiz diyip duruyorsun yha! Mad

avrilın fiziksel ve ruhsal özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası